„Czas honoru” w Kalinowym Sercu: Wystawa zdjęć Moniki Zielskiej

Dzisiaj, w żoliborskiej klubokawiarni Kalinowe Serce, miało miejsce otwarcie wystawy zdjęć z serialu „Czas honoru: Powstanie”. Artystka, która zaprezentowała efekt swojej pracy to Monika Zielska.

W kameralnym gronie o godzinie 18:00 zebrali się przyjaciele, znajomi oraz fani serialu „Czas honoru”.

Maciej Zakościelny, związany z Kalinowym Sercem, podejmował gości herbatą, winem i domowymi wypiekami. Monika Zielska opowiadała o fotograficznej sztuce uwieczniania subtelnych momentów. Adam Fidusiewicz wyraził zachwyt nad zdjęciami, które oprócz doskonałej kompozycji wewnątrz obrazowej, świetnie komponują się w każdej przestrzeni. Aneta Brzozowska, odpowiedzialna za wspaniałą charakteryzację całej obsady „Czasu honoru”, po raz pierwszy, mogła odłożyć swój atrybut (pędzel) i spokojnie oddać się sztuce rozmowy z przyjaciółmi. Widziano Agnieszkę Rębecką, także należąca do szlachetnego pionu „Pudru i Pędzla”( zajmującego się zmianą twarzy aktorów). Wystawę odwiedziła również Pani Małgorzata Górzańska, patronka serialu o bohaterskich losach polskich żołnierzy.

Nie zabrakło wiernych dziewcząt z Fanklubu Cichociemni, które skrupulatnie archiwizują wszelkie wydarzenia związane z „Czasem honoru”.

 

Na zdjęciu: Zdjęcie Moniki Zielskiej, a na nim: Młodzi powstańcy: Maciej Musiał – Stefan Pawłowski – Katarzyna Sawczuk – Weronika Humaj – Adam Fidusiewicz

 

Na zdjęciu: Maciej Zakościelny – Aneta Brzozowska – Monika Zielska – Adam Fidusiewicz

 

Na zdjęciu: Monika Zielska – Adam Fidusiewicz