Adam Fidusiewicz: Wakacje kojarzą mi się z pracą

plejada logo

Aktor, który w tym roku skończył 30 lat, ma pełne ręce roboty! Ekipa „Na Wspólnej” ma wakacyjną przerwę, ale trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo. Adam Fidusiewicz może śmiało powiedzieć, że to lato z pewnością nie jest dla niego sezonem ogórkowym!

 

Adam Fidusiewicz portret plejada

 

Adam Fidusiewicz zaczął karierę bardzo wcześnie, bo w wieku 10 lat w spektaklu telewizyjnym „Różany zamek”. Od tego czasu, a zwłaszcza po roli w ekranizacji „W pustyni i w puszczy” w 2001 roku, Adam Fidusiewicz jest coraz popularniejszy.

 To lato jest dla aktora wyjątkowe, bo serialowy Maks Brzozowski z „Na Wspólnej” spędzi je w dużej mierze w pracy. – Wakacje to coś, co kojarzy mi się ze stałą pracą: jeśli przez cały rok pracuję w określonym trybie, to odpoczynek od tego trybu rozumiem jako wakacje – zdradza Plejadzie Adam FidusiewiczWięc nie mam w głowie takiego miejsca, które nazywa się „wakacje”. Czasami zorganizuję sobie jakiś kilkudniowy wypad gdzieś, najczęściej przy okazji czegoś. Przykładowo w przyszłym miesiącu polecę na kilka dni do Paryża na ślub kolegi… ale przy okazji tego wylotu, będę załatwiać inne sprawy zawodowe – dodaje nam aktor.

Fidusiewicz, który w serialu o Eugeniuszu Bodo wcieli się w rolę Hansa, ma problem z samym zdefiniowaniem czasu urlopowego. – Próbuję cały czas rozkminić, czym są wakacje! Jeśli rozumieć to jako odpoczynek, to ja nie potrzebuję odpoczynku, bo staram się odpoczywać na bieżąco. A jeśli wakacje rozumieć jako wyjazd w inne miejsce, to wyjazdy zdarzają mi się przy okazji pracy, więc zaspokojona zostaje moja potrzeba zmiany miejsca – tłumaczy nam Adam Fidusiewicz.

Teraz aktor przebywa na Obozie Artystycznym Studia Buffo w Garwolinie i wygląda na to, że nie ma szans na wypoczynek w najbliższym czasie. Choć mamy wrażenie, że Fidusiewicz chyba najlepiej regeneruje się właśnie w pracy!

źródło: Plejada.pl